Greenwave's Blog

Luxusní dárky za skvělou cenu

Prosinec 13, 2012
Posted by Greenwave

S blížícím se datem 24. prosince je v našem obchodě nejčastěji kladenou otázkou následující: Co mohu darovat partnerovi, kamarádce, mamince nebo tatínkovi?

Abychom vám usnadnili dilema při výběru vánočních dárků pro vaše blízké, připravili jsme pro vás čtyři tipy na luxusní dárky za skvělé ceny od 150 Kč do 400 Kč.

Primavera Dárkové sety

Prvním tipem jsou PRIMAVERA dárkové sety Zimní růže a Ledové květy s éterickým olejem a aroma kamenem s ozdobným závěsem. Zatímco Zimní růže obsahuje vonnou směs éterických olejů Orange in Love s vůní hřejivého pomeranče, sladké vanilky a omamné růže, vonná směs Ledových květů Cosmic Chi potěší vůní pomeranče, červené mandarinky a litsey.

Éterický olej můžete nakapat na aroma kámen a nechat odpařovat – krásně provoní malé prostory, oblečení ve skříni – nebo ho můžete použít do aroma lampy. Tyto dárky jsou vhodné pro kamarádky nebo maminky.

Primavera Vánoční akce

Nezapomeňte, že pokud si v Greenwave do 23. prosince zakoupíte 4 produkty PRIMAVERA, můžete si jako dárek vybrat Primavera Sprchový krém zázvor a limeta nebo Primavera Svěží deodorant zázvor a limeta.

Sprchový krém zárověn doporučujeme jako skvělý dárek pro muže – v kombinaci s přírodními mycími mořskými houbami představují neodolatelné duo. Pročistí a mineralizují pokožku, odstraní z ní odumřelé buňky, vyhladí ji a prokrví. Preventivně působí proti celulitidě, proto je lze  bez pochyb zařadit také do kategorie dárků pro ženy!

Přírodní mycí mořské houby

Náš dnešní poslední tip je jednoduchý a přesto jedinečný dárek pro ženy i muže. Jedná se o luxusní čaje Harney and Sons, které potěší více smyslů najednou – můžete si je vychutnat dotekem, pohledem, krásně vůní a chutí. Krabičky různých barev ukrývají kombinace, ze kterých vybere každý. Pokud byste chtěli vsadit na klasiku, můžete vybrat delikátní směs pro milovníky zeleného čaje Royal Canton Green, obohacený o pomerančový olej a lístky měsíčku. Další variace najdete zde.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit – rádi vám pomůžeme v našem kamenném nebo elektronickém obchodě, případně na našem Facebook profilu.

Přejeme vám hezkou druhou polovinu Adventu :-)  Tým Greenwave

Views – 908

One thought on “Luxusní dárky za skvělou cenu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages