Greenwave's Blog

Omluva společnosti M+H

Prosinec 22, 2016
Posted by Greenwave

Omluva Greenwave Společnosti M+H, Míča a Harašta s.r.o. – výrobci kosmetiky Saloos za zveřejněný článek „Proč nikdy nebudu prodávat Saloos“.

Omlouvám se za nepravdivé výroky mnou uvedené v článku „Proč nikdy nemůžu prodávat Saloos“. Všechna má tvrzení v tomto článku byla nepodložená a neodborná, a proto v důsledku mohla vést k poškození výrobce kosmetiky Saloos, čehož jsem si měla být vědoma.

Mým zájmem nebylo využití dobrého jména značky Saloos ani poškozování firmy M+H s.r.o., ale tyto výrobky jsem mohla svým neodborným a nepodloženým vyjádřením poškodit a zvýšit tak zájem o námi prodávané výrobky. Tohoto lituji, protože nechci svým jednáním kohokoliv poškozovat.

Na základě nově získaných informací uznávám, že jsem se mohla v některých ohledech mýlit a rozhodně již nehodlám v budoucnu jakkoliv zmiňovat firmu Saloos ve svých článcích, už proto, že si každý zákazník může vše ověřit na obalech či webu značky Saloos.

Článek byl pouze mým osobním vyjádřením a firma Marex-net s.r.o. nedala souhlas k jeho uveřejnění, proto byl  již 14.12.2016 z Blogu firmy odstraněn, stejně tak jako i informace, které by vedly k jeho otevření.

Denisa Svobodová

V Praze dne 20.12.2016

Views – 696

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages