Greenwave's Blog

Přírodní novinky v péči o zuby

Září 7, 2016
Posted by Greenwave

Není nad to, když si můžete zuby vyčistit kvalitní zubní pastou bez obsahu dráždivých chemikálií, které jsou šetrné jak k ústní dutině, tak k životnímu prostředí. A nyní můžete povýšit ekologické čištění zubů na další úroveň!

 

Ekologické zubní pasty vyrobené z přírodních ingrediencí jsou sice krok správným směrem, ale co byste to byli za eko nadšence, kdybyste stále používali plastový zubní kartáček? Ke všem kosmetickým přípravkům patří i ekologické pomůcky pro osobní hygienu, proto jsme zařadili do sortimentu báječné bambusové kartáčky! Kartáčky jsou vyrobeny jen z přírodních surovin, nikoliv ze syntetických látek. Nemusíte se tudíž obávat obsahu nebezpečných ftalátů či BPA. Kartáčky jsou vyrobené z bambusu a nylonových vláken, takže jsou 100% biologicky odbouratelné. Nylonová vlákna jsou navíc velmi jemná i k citlivým zubům a dásním. A menší variantu zubního kartáčku můžete pořídit i svým dětem. Obal kartáčků je samozřejmě vyroben z recyklovatelného papíru – celý kartáček tak můžete bez obav hodit do kompostu :-) . Na kartáčku mi vyhovuje jeho úzký tvar – snadno se s ním dostanete i k zadním stoličkám.

 

DSC_0057

 

Další novinkou v naší nabídce produktů zubní péče je Zubní pasta se skořicí a mátou Desert Essence. Pasta má výbornou chuť díky obsaženým olejům ze skořice, máty, pepře a hřebíčku. Chutná trochu jako skořicové žvýkačky :-) . Navíc obsahuje myrhu, heřmánek a nimbu, díky čemuž má silné antiseptické a stahující účinky. Hodí se tedy pro osoby, které trpí zánětlivostí a krvácivostí dásní. Stejně jako všechny zubní pasty Desert Essence má i skořicová novinka skvělé čistící schopnosti, není ale tak „hrubá“ jako pasta Cool Mint. Pastu navíc můžete doplnit o Ústní vodu se stejnou příchutí a účinky.

 

Na začátku září jsme také naši nabídku obohatili o oblíbené dětské zubní pasty Jack’n'Jill. Děti na chuť zubní pasty hodně dají, a když nechutná dobře, čištění zoubků může být velký boj. Zubní pasty Jack’n'Jill si ale zamilují úplně všichni, nejen děti. Najdete je u nás v příchutích banán, malina či borůvka. Výborná chuť a vůně ale samozřejmě není všechno. Zubní pasty neobsahují fluor, agresivní pěnidla ani nebezpečná sladidla. Jako jedny z mála zubních past jsou natolik bezpečné, že je děti můžou i spolknout.

 

Během Dnů slev nezapomene ani na péči o zuby. Dětskou zubní pastu Lavera budete moct v období od 15. do 18. září zakoupit za pouhých 49 Kč!

 

Krásné září přeje

 

Sára

Views – 700

Štítky:,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages