Greenwave's Blog

Proč milujeme Wooden Spoon?

Květen 3, 2017
Posted by Greenwave

Wooden Spoon je značka bulharské přírodní kosmetiky, kterou jsme vám představili před rokem a její obliba od té doby stále roste. Proč tomu tak je a čím je Wooden Spoon tak unikátní?

 

My v Greenwave nedáme dopustit na značky, které jsou vyráběny s láskou a z každého výrobku je cítit zapálení lidí, kteří za ním stojí. Proto velice rádi zařazujeme do prodeje malé značky s velkým srdcem, jako je například slovenské Mylo, litevská Aromata Mirabilia nebo právě bulharská značka Wooden Spoon. A moc nás těší, když vidíme, že se těmto značkám daří a postupně rozšiřují svůj sortiment o další skvělé produkty. Proto jsme měli velikou radost, když nám zakladatelka Wooden Spoon na norimberském Biofachu představila novou řadu šamponů a kondicionérů, které již najdete i v naší nabídce. A proč jsme si Wooden Spoon tak oblíbili?

 

ŽÁDNÁ CHEMIE, JEN ČISTÁ PŘÍRODA

Výhodou značky Wooden Spoon je zejména její jednoduché a velice čisté složení. Tělová másla, balzámy na rty, opalovací krémy a pleťová séra NEOBSAHUJÍ ANI KAPKU VODY, NENAJDETE V NICH ANI KONZERVAČNÍ LÁTKY a samozřejmě ani žádné PEGy, silikony, chemické emulgátory a syntetické parfemace. Díky tomu dostane vaše pokožka jen to nejlepší, tedy rostlinná másla, oleje, včelí vosk a vonné esence v té nejlepší kvalitě. Velmi jemná je i řada pro děti, ve které najdete výborný Ochranný krém pod plenky se zinkem proti opruzeninám a Jemný dětský olej s obsahem heřmánku. Díky tomu, že Wooden Spoon nepoužívá žádné zbytečné ingredience, je také samozřejmé, že značka NETESTUJE NA ZVÍŘATECH. Na jednotlivých ingrediencích není příliš moc co testovat a hotové produkty jsou v tomhle ohledu také naprosto „cruelty-free“. Vzhledem k tomu, že zakladatelku značky známe osobně, máme v tomhle ohledu naprostou jistotu :-) .

 

Wooden spoon tělové máslo

 

 

BEZKONKURENČNÍ OPALOVACÍ KRÉMY

Naprostým hitem značky Wooden Spoon jsou zejména dva opalovací krémy, jeden s SPF 30 a druhý s SPF 50. Co je na nich vlastně tak speciálního? Osobně se nám nepodařilo najít žádný opalovací přípravek s tak čistým složením. Wooden Spoon opalovací krém obsahuje jen kakaové a BAMBUCKÉ MÁSLO, SLUNEČNICOVÝ A KOKOSOVÝ OLEJ, VČELÍ VOSK a VITAMIN E. O důkladnou ochranu se postará OXID ZINEČNATÝ, který nevytváří na povrchu pokožky bílý film, ale zároveň neproniká do organismu. Nemusíte se bát žádných nano-částic, těm se totiž obloukem vyhýbáme. Wooden Spoon opalovací krém neobsahuje ŽÁDNÉ EMULGÁTORY, ŽÁDNOU VODU, ŽÁDNÉ KONZERVANTY, dokonce ani ŽÁDNÉ ÉTERICKÉ OLEJE, takže jsou vhodné pro všechny členy vaší rodiny, dokonce i pro ty nejmenší. A důležité je, že se na ně můžete opravdu naprosto spolehnout.

 

DOSTUPNÁ PÉČE O VLASY V BIO KVALITĚ

Novinka, na kterou jsme se těšili už od února, je řada šamponů a kondicionérů, ze které si vybere opravdu každý. Šampony obsahují velmi jemná pěnidla z kokosového oleje a jemné konzervační látky. Pak v nich najdete jen pečující rostlinné oleje, aloe vera šťávu a také pořádnou porci éterických olejů. Nás velmi zaujal například Šampon pro mastné vlasy, který obsahuje jojobový a meruňkový olej a esence z máty, rozmarýnu, eukalyptu a levandule. Co se kondicionérů týče, ty obsahují zejména pečující bambucké máslo, které uzamyká ve vlasech vlhkost, a pak rostlinné a éterické oleje podle typu vlasů. V tom na barvené najdete například šípkový olej, ale také olej ze světlice barvířské a hroznových jadérek. Šampony i kondicionéry mají navíc velmi příjemnou cenu – pouhých 195 Kč! A věřte nám, že za vyzkoušení rozhodně stojí :) .

 

Máte se značkou Wooden Spoon osobní zkušenost? Nebo se na její vyzkoušení teprve chystáte?

Krásné jaro přeje

Sára

 

Views – 2305

Štítky:, , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages