Greenwave's Blog

Self: rozmazlujte se!

Leden 16, 2018
Posted by Greenwave

Přírodní kosmetika SELF nás okouzlila už na Green Beauty Marketu. Voňavá pleťová i tělová péče nás zaujala svou jednoduchostí a funkčností. K tomu nádherná sójová svíčka a domácí eko lázně jsou na světě.

 

Čím je vlastně kosmetika SELF tak unikátní? Založila ji sympatická Isabelle, která hledala kosmetiku vhodnou i pro svou malou dcerku. Přípravky, které zkoušela, jí dostatečně nevyhovovaly, pokožku nehydratovaly a po nějaké době pleť nevypadala tak spokojeně, jak by chtěla. A tak se rozhodla, že založí vlastní značku 100% přírodní kosmetiky, která bude vyladěná do nejmenšího detailu a bude vhodná i pro velmi citlivou a suchou pleť.

 

Kosmetika SELF

 

Na první pohled není ve složení přípravků takový rozdíl. Obsahují klíčové ingredience, jako je aloe vera šťáva, bambucké máslo, arganový olej, makadamový olej a éterické oleje z růžového geránia a mandarinky. Zásadní je ale procentuální obsah, který se v každém přípravku liší. Když se vyznáte ve „vyšší kosmetické“, dobře víte, že i malá změna poměrů ingrediencí vykouzlí úplně jiný produkt. Důležité ale je přípravek skvěle vymíchat s přírodními emulgátory, aby vznikla taková konzistence krému, který se nádherně vsákne do pokožky, nevytvoří lepivý a nepropustný film na jejím povrchu a skvěle doplní potřebnou vláhu.

 

Když si pořídíte Denní krém All Day Dreamer, rozdílu si všimnete už pár dnů po používání. Pleť je viditelně zářivější, jemnější a šťavnatější. Krém jde krásně do hloubky, ale zároveň pokožku chrání před volnými radikály. Jak rostlinné oleje, tak oleje éterické mají skvělý anti age efekt, když je správně používáme.

 

Kosmetika SELF krém

 

Úžasně hýčkající je i Tělový peeling Deluxe Body Scrub se solí z Mrtvého moře, který pokožku pěstí už během masáže. Pokud si ale chcete dopřát opravdové domácí lázně, doporučujeme účinek peelingu spojit ještě s hedvábným Tělovým máslem Fine Delicate.

 

Kosmetika SELF se navíc může pyšnit tím, že používá recyklované obalové materiály. Třeba víčka jsou vyrobena ze stlačených dřevěných pilin. Všechny přípravky jsou vhodné pro vegany a značka samozřejmě v žádném procesu výroby a vývoje produktů netestuje na zvířatech.

 

Jak se vám líbí kosmetika SELF? Měli jste už možnost některý z produktů vyzkoušet, nebo se na ně teprve chystáte?

 

Krásný leden přeje

Sára Goldbergerová

Views – 712

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages