Greenwave's Blog

Vypotřebováno do poslední kapky

Březen 14, 2013
Posted by Greenwave

Jsou přípravky, které mi v koupelně stojí a pořád neubývají. Po určité době zkonstatuju, že už je na nich pořádná vrstva prachu a vyhodím je do koše. Ty o kterých budu dnes psát, ale mezi ně nepatří. Naopak, mám pocit, že mi je snad někdo odlívá, nebo co… A protože jsem na nich notoricky závislá, budu zas muset dokoupit další :)

Vypotřebováno1. Citrusový deodorant od Weledy

Do koše nepoletí ani prázdný flakón, neb firma myslela na vše a dělá super eco-friendly dolívací náplň. Tento deodorant, nefunguje nijak zázračně proti pocení, ale má neodolatelně citrónovou vůni, kterou miluju a beru si ji všude sebou. Na cestách se báječně hodí proti únavě, a taky jako pokojový parfém :) Stříkám ho na sebe i kolem sebe, a deprese mizí…Sprej taky, a hodně rychle (to je asi jediná nevýhoda).

2. Zklidňující hydratační krém Brutnák Heřmánek od Primavery

Firma tenhle krémík zavedla teprve vloni, od té doby má v mé koupelně stálé místo. Hlavně proto, že mám ten typ pleti, který téměř po všech ostatních krémech mírně růžoví až rudne. V létě ho občas vynechám, nebo zředím, ale brzy se k němu zase vrátím. Brutnákový olej je velmi výživný, proto se krém vyplatí nanášet až po Zklidňujícím toniku, jen v minimální vrstvě, lépe se vsakuje, zejména pokud máte smíšenou pleť. Heřmánku se bát nemusíte, tenhle druh nealergizuje.

3. Mangový kondicionér od Lavery

Tak to je naprostá bomba. Pokud máte suché a lámavé vlasy bez lesku, stačí 2x až 3x použít, a vlasy se zas budou lesknout. Navíc nemám pocit, že by se zbytečně mastily, samozřejmě nesmíte dávat od kořínků, ale až od půlky délky :) Kombinuju s různými šampóny a výsledek je vždy fantastický.

4. Osvěžující čistící gel Lavera

Vyzkoušela jsem naprostou náhodou. Přestože ho prodáváme, manžel mi ho musel koupit v DM, když jsem uvízla v prosinci v nemocnici, nepřipravena na pobyt, takže bez všech těch lahviček, které nutně potřebuju, no hrůza… Schopnosti tohoto gelu mě mile překvapily, o to víc, že k čistícím gelům mám obecnou nedůvěru, a proto se většinou odličuju čistícím mlékem. Každopádně jsem si ho nakonec velmi oblíbila. Je ideální do sprchy, smyjete s ním naprosto všechno, včetně řasenky a nemáte pocit, že by pokožku vysušoval.

5. Anti-akné gel od Primavery

Jedna z mých nepostradatelných tubiček. Akné sice není můj problém, ale přesto se tu a tam, čas od času na mém čumáčku objeví nevítaný host, a tenhle gel ho prostě rychlejc uklidí :)

Máte taky svoje kosmetické stálice?

D.

Views – 1391

6 thoughts on “Vypotřebováno do poslední kapky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages