Greenwave's Blog

Indívo: výjimečná přírodní kosmetika z Čech

Srpen 23, 2017
Posted by Greenwave

Na začátku tohoto týdne jsme vám na prodejně i na e-shopu představili novou značku Indívo Organics. I když to možná na první pohled nevypadá, tato přírodní kosmetika se zrodila v krajině České Sibiře. Čím nás značka Indívo oslovila a jaké produkty najdete v naší nabídce?

 

Indívo Organics není samozřejmě jediná přírodní kosmetika, která vzniká v naší české kotlině. Avšak naše nároky na kosmetiku jsou poměrně velké, snažíme se pro vás, naše zákazníky, hledat vždy to nejlepší a hlavně nejčistější, co se složení týče. V poslední době se ale výrobě kosmetiky začíná věnovat stále více malých výrobců, kteří do každého produktu dávají opravdu to nejlepší. A právě tak vyrábí kosmetiku i Petra s Martinem, zakladatelé Indívo Organics.

 

Čím je tedy Indívo tak unikátní v porovnání s jinými značkami? Velice nás zaujalo zejména složení jednotlivých přípravků: každý z nich je totiž naprosto unikátní, jeden se nepodobá druhému, takže je vidět, že si Petra s recepturami opravdu dlouho hraje a piluje je do nejmenšího detailu. Každá látka obsažená v daném přípravku má svůj smysl, nic v něm není navíc. Díky tomu vznikají opravdu účinné zázraky, kterých stačí velmi malé množství a fungují naprosto perfektně.

 

přírodní kosmetika Indívo oční sérum

 

Tak třeba taková pleťová séra. Rozjasňující obličejové sérum obsahuje například abysinianový olej, který pleť viditelně projasňuje, dodává jí jemný třpyt, ale nezanechává pocit mastnoty. Sérum dále obsahuje cenné extrakty z medvědice, kiwi, brusinky, jahody – každá z těchto ingrediencí má projasňující účinky, takže pokud vás trápí unavená pleť a trpíte i na pigmentové skvrny, Rozjasňující sérum pro vás bude to pravé. A co si budeme povídat, rozjasňujících přípravků, které by fungovaly, je opravdu málo, takže věříme, že ze séra budete nadšení stejně jako my.  Ostatní séra z nabídky Indívo jsou na tom velmi podobně: unikátní ingredience, krásně vyvážené a navíc spojené tak, aby dohromady fungovaly co nejlépe. Antioxidační bobulové sérum obsahuje extrakty ze 14 druhů bobulí, takže povzbudí i tu nejospalejší Šípkovou Růženku :-)

 

přírodní kosmetika Indívo detoxikační maska

 

Velice nás zaujaly i dvě exfoliační masky. Jedna je detoxikační a druhá rozjasňující. Detoxikační maska obsahuje aktivní bambusové uhlí, které pleť dokonale vyčistí, kakaový prášek plný antioxidantů, protizánětlivý extrakt z černého rybízu a pročišťující list kopřivy a kořen pampelišky. Petra zde zkombinovala opravdu krásné lokální ingredience, které mají vynikající detoxikační účinky. Rozjasňující maska je díky obsahu růžového jílu a růžovým okvětním lístkům o něco jemnější, takže je vhodná i pro citlivější pleť. O projasnění pleti se postará sušená šťáva z citronu a švestka Kakadu – ta obsahuje nejvíce vitaminu C na světě!

 

přírodní kosmetika Indívo deodorant

 

Za zmínku stojí určitě i složením velmi netypické deodoranty, které obsahují fermenty kořene wasabi a olivového listu. Fermenty mají velice silné antibakteriální účinky, ale jsou šetrné k pokožce. Deodoranty mají velmi jemné složení, protože neobsahují ani kapku alkoholu, dokonce ani jedlou sodu. Přesto účinkují opravdu skvěle, já sama je považuji za jedny z nejlepších a nejúčinnějších. Pokud se potíte silněji, doporučuji zejména kombinaci levandule – šalvěj, pokud jen mírně, bude vám stačit geránium –  grep.

 

přírodní mýdlo Indívo

 

Do nabídky jsme ještě zařadili několik krásných mýdel, která jsou vyrobena opět z těch nejkvalitnějších ingrediencí, a navíc jsou poměrně velká (130 g), takže vám dlouho vydrží. Samozřejmě jsou bez obsahu palmového oleje a najdete mezi nimi i mýdlové šampony! Nadchnul nás také barevný lesk na rty Coral, který je pigmentovaný pomocí červené řepy a světlice barvířské, a navíc obsahuje ještě extrakt z malin, takže je plný antioxidantů a rty důkladně chrání. Všechny produkty najdete na našem e-shopu ZDE a můžete si je přijít ovonět i k nám na prodejnu.

 

lesk na rty Coral Indívo

 

Nabídku značky Indívo chceme určitě ještě rozšířit, takže se brzy můžete těšit na další novinky. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám nová přírodní kosmetika líbí a jestli s ní máte třeba nějaké zkušenosti :-)

 

Krásný srpen přeje

Sára Goldbergerová

 

Views – 3668

Štítky:, , , , ,

One thought on “Indívo: výjimečná přírodní kosmetika z Čech

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages