Greenwave's Blog

Couleur Caramel: přírodní dekorativka bez kompromisů

Říjen 21, 2017
Posted by Greenwave

Víte, že existuje přírodní dekorativka, která je natolik spolehlivá, že s ní líčí i na Filmovém festivalu v Cannes? Řeč je o francouzské značce COULEUR CARAMEL a my máme velkou radost, že jsme ji mohli zařadit do naší nabídky!

 

Na přírodní pleťovou a tělovou péči se přechází poměrně snadno, ale s přírodní dekorativní kosmetikou to není už tak jednoduché. Ne všechny make-upy dostatečně kryjí celý den, ne všechny řasenky bezchybně drží, ne všechny rtěnky se vám neotřou při prvním napití. Když vyžadujete od přírodní dekorativky opravdu precizní nalíčení, ne vždy najdete to, co opravdu potřebujete. Proto se snažíme do naší nabídky zařazovat takové značky, na které je opravdu spolehnutí. Britská dekorativka Lily Lolo je velmi oblíbená, protože make-upy skvěle kryjí a drží, stejně tak i oční stíny a řasenka. Avšak ne každé pokožce sedne minerální, tedy sypká forma této kosmetiky. Dr.Hauschka je pak varianta pro sušší typy pokožky a pro pleť zralou, protože je díky obsaženým látkám celkově více hýčkající. Velmi povedené jsou zejména nové rtěnky, jejichž odstíny nás naprosto uchvátily! Hezký výběr má i Lavera, která splňuje zejména požadavek přírodního líčení za příznivou cenu.

 

Couleur Caramel makeup

 

Přesto jsme ale chtěly nabídku ještě rozšířit, protože jako ženy jsme měly pocit, že ten výběr je pořád trochu limitovaný a chceme zkoušet neustále něco nového :-) . Když se k nám dostala nabídka značky Couleur Caramel, hned jsme věděly, že to prostě musíme mít! Tato dekorativní kosmetika nejenže splňuje naše požadavky na kvalitu, co se složení týče, ale navíc má i super ekologické obaly, celkově si na ekologickém přístupu hodně zakládá a samozřejmě ani netestuje na zvířatech. Toho, že je Couleur Caramel trošku jiná kosmetika, si všimnete už při prvním nákupu. Kompaktní pudry, tvářenky a oční stíny totiž nelze zakoupit samostatně v krabičce, ale koupíte si jen náplň, kterou si pak můžete vložit do krabičky k tomu určené. Super na tom je, že šetříte přírodu a můžete si poskládat vlastní líčící paletku. Ostatní produkty, jako jsou třeba rtěnky, korektory a řasenky, pak mají moc hezké papírové obaly s minimem plastových komponent.

 

Couleur Caramel navíc pracuje s těmi nejlepšími ingrediencemi. V přípravcích tak najdete olej sacha inchi, růžovou či chrpovou květovou vodu, bambucké a kakaové máslo, aloe vera a spoustu dalších krásných ingrediencí. Značka spojuje příjemné s užitečným, takže díky patentované technologii takzvané mikronizace vznikají ultra jemné pudry, které mají velmi silnou schopnost krytí, ale nezanáší přitom póry a samozřejmě nepronikají pod povrch pokožky. Díky mikronizaci se navíc zvyšuje obsah pigmentu, takže očních stínů a tvářenek stačí opravdu malé množství pro vykouzlení dokonalého barevného efektu. Přípravky na bázi pudrů navíc neobsahují mastek, který vytváří na pokožce nepřirozenou a nepropustnou vrstvu, ucpává póry a celkově pleti příliš nesvědčí.

 

Couleur Caramel rtěnka

 

Prozatím v naší nabídce najdete několik odstínů klasických rtěnek a rtěnky v tužce, řasenky, oční stíny, tvářenky, kompaktní pudry, kuličkové pudry, bronzery, korektory v tužce a úžasné Hydratační make-upy, které jsou dokonale krycí a zanechávají pokožku krásně jemnou a pěstěnou. Specialitou jsou pak Kompaktní make-upy, které se vysouvají z papírové tuby a mají lehkou pudrovou texturu. V nabídce najdete i několik odstínů laků na nehty. Po prvním vyzkoušení máme jen pozitivní dojmy: stíny, tvářenky a kompaktní pudry opravdu krásně přilnou, mají vysokou barevnost a dlouho drží, Hydratační make-upy jsou jedny z nejlepších, co jsme vyzkoušely, protože o pokožku krásně pečují, ale navíc bezvadně kryjí a nedělají efekt nepřirozené masky, korektory opravdu HODNĚ KRYJÍ, takže jich stačí jen trošičku, a rtěnky mají naprosto úchvatné odstíny, nerozpíjí se a také skvěle drží. Takže my jsme nadšené!

 

Doufáme, že se vám kosmetika Couleur Caramel líbí stejně jako nám a těšíme se na vaše první recenze! :)

Krásný podzim přeje

Sára Goldbergerová

Views – 3070

Štítky:, , , , ,

2 thoughts on “Couleur Caramel: přírodní dekorativka bez kompromisů

  • Valerie napsal:

    Jé, to je moc krásný blog, ten se Vám teda povedl. Více takových :-)
    Nechtěla byste napsat nějaké recenze o této korejské eco kosmetice? Kamarádka mi to dlouho říká, že je to super, ale nikde jsem na to ještě nic nečetla, tak zatím nevím. Takže něco by se hodilo :-)
    Neznáte to náhodou někdo? Nějaké zkušenosti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages