Greenwave's Blog

Aroma jóga: „Namaste“

Leden 10, 2017
Posted by Greenwave

Michaela z blogu purefoodbeauty.com na své pracovní dovolené v krásném Thajsku vyzkoušela Aroma náramek Primavera. O své dojmy a krásné fotky se s vámi podělí v následujících řádcích, které napsala přímo pro náš blog.

 

Už jste někdy slyšeli termín “Aroma jóga “? Pokud ne, určitě čtěte dál a pochopíte, proč jsem si tento způsob jógy zamilovala.

 

Sama aromaterapie se využívá v nejrůznějších formách – jako masáž, inhalace a je vhodná dokonce pro vnitřní užití. Obnovuje rovnováhu a pomáhá léčit mysl, ducha i tělo. Protože jde především o terapii založenou na tělesném kontaktu, jóga je ideální způsob, jak skloubit pohyb s účinky esenciálních olejů. Důležité je klást důraz na kvalitu esenciálních olejů, proto volím co nejkvalitnější bio olejíčky a na značku Primavera nedám dopustit. Když mi v Greenwave představili novinku od Primavery – Náramek Květ života, nemohla jsem se dočkat, až si ho přibalím na cesty do Thajska. Začátek prosince jsem pracovně strávila na ostrově Phuket. Tento ostrov sám o sobě nese vůni citrusové trávy a každé ráno tu je přivítání slunce darem.

 

foto2

 

Můj ranní rituál začíná probuzením a rozhýbáním celého těla. K takovému rituálu volím vůně podporující probuzení, energii vonící po citrusových plodech a bergamotu. Pár kapek na polštářek do pozlaceného náramku a z aromaterapie jsem vykouzlila úžasný doplněk na celý den. V balení najdete kromě pozlaceného medailonu s Květem života 4 barevné polštářky z vlny, které můžete napustit svým oblíbeným éterickým olejem. Medailonek lze díky magnetickému patentku snadno otevřít a má navíc nastavitelný popruh.

 

foto6

 

Pro jógu jsem si jako první vybrala smyslně exotickou směs Jasmín Bergamot, která připomíná večerní krajinu čajových plantáží. Je spojením květinové vůně a svěžího bergamotu, který proslul díky čaji Earl Grey. Druhá směs Daruj kousek štěstí nese svěží vůni mandarinky, růže a santalového dřeva.
Aromaterapii doporučuji všem pro blahodárné účinky na tělo, mysl a duši. Nejedná se o žádně šarlatánství, zkuste to samy.

 

Krásný rok 2017 přeje

Michaela

www.purefoodbeauty.com

Views – 2113

Štítky:,

2 thoughts on “Aroma jóga: „Namaste“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pages